Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

6 Yaşındaki Öz Cocuguna Şiddet Uyguladı

Osmaniyede 6 yaşındaki Kendi Öz oğlu olan Cocuğuna Şiddet Uygulayan Anne Gizli Kamera Sayesinde Yakalandi Kayıt Altına Alındı
Görüntüleri İzliyen Baba Gün Geçmeden Eşi Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
 

 

Devamını Oku...


Gizli Kamera Kullanim Videosu

Gizli Kamera Kullanim Videosu

Devamını Oku...


Çocuğa Yapılan Şiddet Gizli kamerada Yakalandı

Ensonhaberin Paylaştığı bir haberde bir annenin öz evladına yaptığı şiddet gizli kameraya yansıdı

Haberin detayları Bu şekilde:

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesi esnafından Erdem Tülübaş, 4 yıl önce görücü usulüyle tanıştığı Tuğba Tülübaş ile evlendi. Çiftin 2 yıl sonra Esila adını verdikleri kızları dünyaya geldi.

Erdem Tülübaş, bazı akşamlar kızının vücudunda morluklar görüp, eşinin darbettiğinden şüphelenerek, evin salonuna gizli kamera yerleştirdi. Bir süre sonra eşinin kızını dövdüğünü kamera kayıtlarından tespit eden Erdem Tülübaş, görüntülerle polise giderek, şikayetçi oldu.
 

Devamını Oku...


Hayat Şarkısı Dizisindeki Gizli Kamera

Hayat şarkısı Dizisi bu bölümde bir kalem görünümünde gizli kamera kullandı, ve birçok dizide dikkat ettiyseniz bu tür gizli kamera modelleri kullanılmakta, gerçek hayatta olduğu gibi birçok şüpheli olayları gün yüzüne çıkarmak için ya gizli kamera yada dinleme cihazları kullanılmaktadır. Mesela hayat şarkısı dizisinde bu bölümde olduğu gibi bayram cevher ailesinin üzerinde oyanan oyunları gün çıkarmak için kullanıldı, belki oanda işe yaramadı ama muhakkak ilerleyen zamanlarda tekrar deneyecekler ve gizli kamera görevini yerine getirdiğinde hayat şarkısındaki cevher ailesinin hayatı kurtulacak. Bu bir dizide verilen bir örnek ama gerçek hayatta daha birçok örnekleri var, işyerinizdeki ortaklardan tutunda yanınızda çalışan personele kadar bu tarz gizli kameralar kullanılmakta ve içinizi kemiren bazı soru işaretlerini tamamen silersiniz

Devamını Oku...


Gizli Kameralarda Devrim Niteliğinde Cihazlar

Gizli-kamera.org sitesinin Uzun yıllar gizli kamera ve görüntüleme sektöründe türkiyede en yenilikci ve sektörünün en büyük olmasının nedeni sanırız yenilikci ve güven arz etmesi, 10 seneye yakın bir zamanda çok büyük yeniliklere imza atan firmamızın en son yeniliği hiç şüphesiz uzaktan cep telefonu, tablet veya bilgisayardan gizli kameranın görüntülerini izleme imkanı vermesi. Evet yanlış duymadınız evinizde veya işyerinize yerleştirdiğiniz bir gizli kameraya cep telefonu ile bağlanım anında canlı izleyebiliyorsunuz. Hatta birçok dizide görmüşünüzdür gizli kameralarının görüntülerini canlı olarak izlediklerini, ve bir çok türk dizilerinde yine gizli-kamera.org sitesinin ürünlerini kullanmaktadırlar.

Devamını Oku...


Kalem Gizli Kamera

Gizli kamera seçeneklerinin artmaya başlaması sonrasında artık pek çok farklı modeldeki kameralar arasından seçimler rahatlıkla yapılabiliyor. Şimdilerde ise insanların büyük bir kısmı kalem gizli kamera satın almak adına araştırmalarını yapmakta. Bunun nedeni ise kalem gizli kameraların çok kullanışlı olması. Karşınızdaki kişilere hiçbir şekilde belli etmeden dilediğiniz yeri dinleyebilecek ve orada siz yokken nelerin konuşulduğunu ve nelerin yapıldığını oldukça kolay bir şekilde görme imkanına da erişmiş oluyorsunuz. Üstelik günümüzde artık pek çok kişinin tercih etmesinden ötürü artık birçok farklı şekilde sizlerin karşısına çıkıyor. Kötü bir niyet taşımadan yalnızca güvenlik amaçlı kullanılması gereken bu kalem tarzı gizli kameralar yalnızca ses kayıt için kullanılmıyor, aynı zamanda video kaydı da yapılabiliyor.

 

Devamını Oku...


Mini Gizli Kamera

Eskiden söz konusu gizli kameralar olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına kötü niyetli kişiler geliyordu. Çünkü yalnızca kötü niyetli kişiler insanların en özel anlarını kameraya almak isterlerdi. Lakin şimdilerde bu durum değişmeye başladı. İş sahipleri ya da çocuklarını bakıcıya vermek isteyen insanlar o alanda olmadıkları zamanlarda nelerin yapıldığını öğrenmek adına araştırmalar yapıyorlar. Bunun sonucunda ise mini gizli kameralar ortaya çıkmış oluyor. İlk zamanlar çok fazla tercih edilmese de şimdilerde artık birçok kişi bu konuda araştırmalar yapmaya başladılar. Böyle olunca da artık onlarca farklı seçenek arasından insanlar en fazla beğendikleri kamera modelleri içerisinden tercihlerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Devamını Oku...


Mini Gizli Kamera Nerede Kullanılır?

Normalde gizli kamera denildiği zaman insanların akıllarına sürekli olarak kötü şeyler ve insanlar gelir. Bunun nedeni ise yanlış anlaşılmalardır. Artık ise bu durumda çok ciddi değişmeler meydana gelmeye başladı. Mini gizli kameraların kullanılmasının artmaya başlamasının sonrasında artık pek çok farklı yerde gizli kamera kullanılabiliyor. Bu yerlerin başında ise evler gelmekte. Özellikle de bebeklerini bakıcılara emanet ederek işe gitmesi gereken anne babalar son dönemlerde bebeklerinin bakıcıları ile arasında olan durumları incelemek konusunda ne yapması gerektiğini bilemiyor. Yakınlarını belirli aralıklarla evlerine göndermiş olsalar da yine istedikleri bilgileri elde edemiyorlar. Böyle olunca da artık gizli kamera kullanımı hiç olmadığı kadar artmaya başlıyor. 

Devamını Oku...


Mini Gizli Kamera Nedir?

Gizli kamera kullanan kişi sayısında artışın meydana gelmesi sonrasında artık insanların büyük bir kısmı mini gizli kamera konusunda araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Özellikle de iş yerlerinde bu tarz kameraların kullanımı hiç olmadığı kadar arttı. Dolayısıyla insanlar artık kendi bulundukları alanda kullanmak adına mini gizli kamera modellerini inceleyerek bunlar arasından seçimlerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Şimdilerde insanların büyük bir kısmının en fazla kullandığı gizli kameraların başında ise duvar saati ve radyo şeklinde hazırlanmış olan gizli kameralar gelmekte. Dışarıdan baktıkları zaman insanlar bu ürünlerin içerisinde gizli bir şekilde görüntü ve ses alınmasına yardımcı olan modüllerin olduklarını hiçbir şekilde anlamıyorlar. 

Devamını Oku...


Kol Saati Gizli Kamera

Gizli kameralar ile alakalı araştırmalar yapıldığı zaman eskiden insanların akıllarına gelen modeller neredeyse birbirinin aynısıydı. Böyle olunca da hem bu tarz kameraları satın alacak olan insanlar hem de kameraların yerleştirileceği yerdeki kişiler de kısa sürede burada inceleme yaparak gizli kamerayı bulabiliyorlar. Dolayısıyla yapılması gereken şey dışarıdan hiçbir şekilde belli olmadan kullanılabilecek gizli kameraları seçmek olmalı. Kol saati gizli kamera modelleri de son dönemlerin gözde gizli kameraları arasında kendine yer bulmakta. Bu kameraların birçok farklı özelliği var. Dolayısıyla insanların bu özellikleri dikkatli bir şekilde takip etmesi ve kendine en uygun olacak modeller arasından seçimlerini yapması gerekmekte. 

Devamını Oku...


Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevzi Çakmak mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Millet Sokak No:5 Yeni bosna / Bahçelievler / İSTANBUL
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: