Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Casus Kamera Nasıl Kullanılır?

  • 22769
  • 20.04.2016 13:32:00
  • 2 Yorum

Casus kameralar son zamanlarda birçok kişinin en fazla araştırma yaptıkları konulardan bir tanesi olarak da biliniyor. İç ve dış mekanlarda uzun süreler boyunca gerek ses gerekse görüntü kaydı yapılmasına imkan tanıyan casus gizli kameralar artık en fazla tercih edilen elektronik cihazlar arasında kendine yer buluyor. Şimdilerde akla gelebilecek her türlü ürüne herhangi bir sorun yaşanmadan monte edilebilen bu cihazlar sayesinde insanlar istedikleri her türlü yeri hiçbir sorun yaşamadan izleme imkanına da kolaylıkla erişmiş oluyorlar. Yapılacak en ufak bir araştırma sonrasında da görülebileceği üzere gerek anahtarlık gerekse priz ya da kol saati gibi pek çok farklı ürün üzerinden hazırlanmış olan gizli kameraları görmek mümkün.

Devamını Oku...


Gizli Kamera Fiyatı ve Çeşitleri

Gizli kameralar, ihtiyaca yönelik çok değişik tasarımlarda ve özelliklerde piyasaya sürülmektedir. Bu cihazlar yeni teknolojik özellikleri de barındırdıkları gibi, pratik kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Modern görüntüleri ve kaliteli yapılarıyla oldukça dayanıklı olan ve tespit edilmesi zor gizli kamera çeşitleri; ev, işyeri ve diğer birçok ortamda kullanılabilir. Tabi, üzerinize yerleştirebileceğiniz özelliklerde de çok ucuz ve kaliteli gizli kamera çeşitleri de günümüzde mevcuttur.
Gizli kamera fiyatı; standart özelliklere sahip ise 50 TL ila 200 TL aralığında olmaktadır.

Devamını Oku...


Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: