Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Dinleme Cihazları ile ilgili Güven Sorununa Son

Sevdiklerinizin hiç sizden habersiz ne yaptığını merak ettiniz mi?ya da elamanlarınızın sizden gizli ne yaptıklarını?Şüphe insanı öldürmeyen ama insanın içini kemiren en büyük zehirdir.  İşte bu yüzden dinleme cihazları derdinize derman olmak için keşfedildi.

Sese duyarlı sensoru ile ortamda ki en ufak sesleri bile kaydeden bu cihazlar size oldukça yararlı olacaktır. Süper mini boylarla istediğiniz her alanda kullanmanızı sağlayacak bu küçük ama işlevsel cihazlar sayesinde merakınızı yeneceksiniz.  Telefon dinleme ve böcekler sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Peki, bunların çalışma sistemleri nasıl? Dinleme cihazını aldığınız zaman aktif hale getirmek için öncelikle herhangi bir operatörden bir sim kart almalısınız. Daha sonra dinleme cihazınızdaki sim kart yuvasına yerleştirip kendi numaranızdan arama yaparak cihazın sim kartı tanımasını beklemelisiniz. Bu tanımanın nasıl olduğuna gelecek olursak cihaz üzerinde yer alan ışıkların sim kart tanındığı anda bir defalığına mahsus 1-3 sn. aralıkla yanıp sönmesi ile anlaşılacaktır. Sim kart tanındıktan sonra cihaz kayıt yapmaya başlar ve sizde ortamı dinlemeye başlamış olursunuz. Her şey bittikten sonra bile ortamda var olan en küçük seste sizi geri arayarak olaylardan habersiz kalmamanızı sağlar. Geri aranmak istemiyorsanız gizli numaradan arayarak bu soruna da elveda diyebilirsiniz. Bir diğer güzel olan cihaz ise böceklerdir. Böcekler bu alanda oldukça profesyonel cihazlardandır. Çalışma mantığı ise kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşittir. Kablolu böcekler bataryaya gereksinimi olan aygıtlardır.  Kısa süreli yayın ve aktarım özelliğine sahiptir. Eğer GSM ve İP tabanlı ise dünyanın herhangi bir yerinden gerecek zamanlı olarak kayıt yapılabilir. Kablosuz olan böceklerse elektrik devresine bağlıdır ve elektrik devresi çalıştıkça depolama ve aktarım özelliğine sahiptir.

Bu derece güvenli cihazları elbette uzman ellerden almanız faydanıza olacaktır. www.ortam-dinleme.org sitesi alanında 10 yılı geride bırakarak müşteri memnuniyetini iki çıkarmıştır. Site de yer alan canlı destek ile ürün hakkında en ufak sorunuzu uzman müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. Dilerseniz firmanın İstanbul merkezli ofislerine giderek ürünleri test edip alabilirsiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: