Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Fark Edilmeyen Gizli Kamera Modelleri

Hem saat, hem de kamera olarak kullanabileceğiniz farkedilmeyen gizli kameralar özellikle çocuklarını bakıcıya emanet eden ailelerin işlerini kolaylaştırmaktadır.
Bunun yanında şahsınıza ait alanlarda, sizden habersiz olarak gerçekleşen olayları kimsenin söylemesine gerek kalmadan tüm gerçekliğiyle kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
Gün boyunca kimsenin fark etmeyeceği şekilde kamufle edilen ve uzaktan kumandayla çalıştırılma fonksiyonlara sahip olan dijital veya analog saat modellerinde oldukça fazla çeşit bulabilirsiniz.
Teknoloji harikası, modern ve renkli farkedilmeyen gizli kameralar ile ofislerinizde ve evlerinizde her şeyden ilk sizin haberiniz olacak.
Çok amaçlı olarak kullanılabilen, net görüntüler kaydeden ve hafıza kartını desteklemesi sayesinde daha uzun süre kayıt yapmasını sağlayan bu ürünlere sahip olmak için acele edin.
wi-fi gizli kameralar ile aynı zamanda sesli kayıt yapabilir, fotoğraf çekebilir, harekete duyarlı videolar çekebilirsiniz.
 
Ürünü satın aldığınız da aynı zamanda paketin içerisinde bilgisayarlarınıza aktarabileceğiniz usb kablosunu, kumandasını ve kuruluma ve kullanıma dair tüm kılavuz parçaları bulabileceksiniz.
İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz güvenilir alanları daha güvenlikli bir hale getirmenin en profesyonelce yollarından birisi kablosuz wi-fi gizli kameralar ile cep telefonunuzdan habersizce olup biteni seyretmektir.
Aynı zamanda istediğiniz rengini ve modelini seçmeniz halinde evinize şık bir aksesuar olacak bu muhteşem ürün ile dikkat çekmeden yapacağınız kayıtlar sayesinde hem canınızı, hem de malınızı en konforlu biçimde korumuş olacaksınız.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: