Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Giydiğiniz Elbisenin Bir Parcası Olan Düğme Gizli Kameralar

Giydiğiniz Elbisenin Bir Parcası Olan Düğme Gizli Kameralar

Her an oluşturduğu yeniliklerle elde edilen değişimler sonucunda farklı bir kolaylık ve konfor sunan teknoloji kullanımı gizli kameralar konusunda oldukça fazla değişiklikleri güçlü bir şekilde yansıtmaktadır. Yenilikleri cihazlarda ebat olarak daha küçük olma yönünde sağlarken tasarım şeklinde de farklılık sunmaktadır. Günlük yaşantımızda kullandığınız nesneleri ele alarak fark edilme riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Geçmişte üstü örtülü olarak kalan ve daima sorun olarak karşımıza çıkan sorunlar kameraların gizli olma özellikleriyle açığa çıkma kolaylığı anında sağlanılmaktadır. Çeşitli farklı nesneler üzerinde uygulanılan yeniliklerin en dikkat çekici olanı Düğme Gizli Kameralar olup basit bir kullanıma sahiptir.

Düğme Gizli Kameralar oldukça küçük olmalarına karşın sundukları işlevsel görevleri oldukça büyüktür. Kişisel olarak gerçekleştirilmek istenilen gizli kayıt olanaklarında kullanılan bu model birçok alana bırakılabildiği gibi kişi üzerinde de taşıyabilmektedir. Üzerinde taşınıldığında düğme şeklini yansıtması nedeniyle kişiler tarafında anlaşılmamaktadır. HD kalitesinde sesi net olarak dinleme olanağını sağladığı gibi renkli olarak video kayıtlarının gerçekleşmesini sağlamaktadır. İstenilen an kayıt gerçekleştirdiğiniz ortamda gerekli olan fotoğraflar gereksinimi de sağlayarak güçlü bir çekme işlemini sunmaktadır. Sadece ses kaydetme gereği duyulduğu anda ise görüntü dışında bu işlemi çok fonksiyonelliği olduğu için sağlayabilmektedir. Kesin ve ispat yönünde elde edilmek istenilen bilgiler üzerinde ayrıca saat ve tarih vurgusu da bulunmaktadır. Kullanım şeklinde yer alan dâhili hafıza kart giriş noktasına hafıza kartı takılması gerekmektedir.

 Yer alan UBS kablosu aracılığıyla Düğme Gizli Kameralar üzerinden gerçekleştirdiğiniz kayıtları anında bilgisayar aracılığıyla elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar üzerinden şarj edilme imkânına da sahiptir. herhangi bir farklı programa gerek kalmadan rahatlıkla kullanılabilen kusursuz cihazlardır. 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: