Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Anahtarlık


Gelişen bilişim ile beraber casus kamera yeni sezon modelleri de ihtiyaca karşı ek olarak kullanışlı ve çeşitli görünümlerde üretilmeye başladı. Bunlara misal olarak anahtarlık gizli kameraları verebiliriz. Bu kameralar güvenlik amacıyla özel kayıt çekimi yapmayı talep eden bireyler aracılığıyla yoğun alaka görmektedir. Pratik mobil ve kamerası ile de anlaşılmayan bu modeller, çeşitli otomobil markaları amaçlarına uygun olarak da tasarlanıyor. BMW ve Mercedes Benz benzeri otomobil anahtarlığı görünümlü modeller bunlara örnektir.

Ses ve imaj alma özelliği yer alan anahtar görünümlü saklı kamera yeni sezon modelleri, USB bellek olarak da kullanılabilmektedir. Bununla Beraber bu kameraları yakınında verilen USB kablosuyla bilgisayarınızdan şarj edebilir ve kayıtları PC ortamına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Bellek kartı destekli yeni sezon modelleri şu anki bulunan anahtarlık saklı kameraların fotoğraf çekme özelliği de yer almaktadır. Kayıt anında şüphesiz ışık yanmaz. Dik kalifiye kayıt yapan modeller, bir takım kayıtları kanıt olarak kullanmanızda size kocaman kolaylık sağlayacaktır. Yazılım kurmadan, satın alır almaz kayıt yapabileceğiniz bu saklı kameraların tüketimi ise çok basittir. Tekrardan de aklınıza takılan sualler amacıyla her saklı kamera modelinin yakınında kullanım rehberi da verilmektedir.

Masa üst kısmına yerleştirerek ya da elinizde bulundurarak kayıt alabileceğiniz anahtarlık gizli kameralar, fonksiyonel özelliklere sahiptir. Bir Takım modellerde davranış idrak etme fonksiyonu mevcuttur. Rastgele bir davranış algılandığında anahtarlık içerisindeki kamera kayda başlayarak imaj elde eder ve davranış durduktan 3 dk ek olarak sonra kaydı durdurur. Sonrasında tekrardan bir davranış algıladığında kayda kaldığı yerden aynı ritimde devam edilir. Sizler de güvenliğiniz amacıyla bu kullanışlı ve dik özelliklere sahip anahtarlık şeklindeki saklı kameraları seçim edebilirsiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: