Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Fiyatı ve Çeşitleri

Gizli kameralar, ihtiyaca yönelik çok değişik tasarımlarda ve özelliklerde piyasaya sürülmektedir. Bu cihazlar yeni teknolojik özellikleri de barındırdıkları gibi, pratik kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Modern görüntüleri ve kaliteli yapılarıyla oldukça dayanıklı olan ve tespit edilmesi zor gizli kamera çeşitleri; ev, işyeri ve diğer birçok ortamda kullanılabilir. Tabi, üzerinize yerleştirebileceğiniz özelliklerde de çok ucuz ve kaliteli gizli kamera çeşitleri de günümüzde mevcuttur.

Gizli kamera fiyatı; standart özelliklere sahip ise 50 TL ila 200 TL aralığında olmaktadır. Renkli çekim, uzaktan kumanda, hareket sensörü ve ses sensörü, yüksek hafıza, uzun süre şarj, uzun ve yakın mesafe çekim, full hd çekim kalitesi ve malzeme kalitesine göre daha yüksek fiyatlarda karşımıza çıkan gizli kamera çeşitleri; araç içi özel çeşitleriyle de oldukça ilgi görmektedir. Ucuz gizli kamera çeşitlerine; anahtarlık, kalem, çakmak, flash bellek gibi modelleri örnek verebiliriz. Ev ortamı için tasarlanan ve dekoratif bir görünüm sunan kaliteli gizli kamera çeşitleri ise; 200 TL ve üzeri fiyatlarda satışa sunuluyor. Bunlara örnek olarak, yangın sensörü, abajur, resim çerçevesi, masa saati, duvar saati gibi gizli kameraları örnek verebiliriz. Profesyonel gizli kameralar, uzun yıllar casus görüntü ve ses çekimi yapma özelliklerine sahiptir. Yine; araç içi gizli kameralarda da mevcut olan takip ve dinleme sistemleri, 1000 TL ve yukarı fiyatlarda piyasada mevcuttur.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: