Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Kalem İle Kayıt

Düşünce gücünü yazıya dönüştürmede kullanılan en güçlü aracı kalemlerdir. İfade edebilme ve her hangi bir bilgiyi yazı olarak aktarmada kalemler kullanılmaktadır. Hayatınızın her anında ihtiyaç olarak kullanılan kalemler gelişen teknolojinin sunduğun imkânlarla gizli kamera olma niteliğini kazanmıştır. Gizli kamera kullanımında genel ortamların kontrolü ve elde edilmek istenilen ses bilgilerini sağlamaktadır. Fakat kişilerin bireysel olarak istedikleri anda yer alan ortamda kaliteli bir çekimi kendi kontrolleri dâhilinde sağlayan kablosuz kullanım özelliğiyle kalemler sağlamaktadır. Kalem Gizli Kameralar kullanımı pratik ve oldukça fark edilmez olarak tasarlanan cihazlardır. 

Geçmişte sunulan Kalem Gizli Kameralar kalın olma özelliğini taşırken kazandırılan güçlü yeniliklerle daha fazla ince bir görünüm oluşturulmuştur. Küçülen kamara içerik olarak geniş kalitede kapsamlı bir hizmet sunma gücüne sahiptir. İnce Mp kalemler zarif duruşlarının yanısıra yazma özelliğini de beraberinde taşımaktadır. Kişisel olarak gerçekleştireceğiniz özel toplantılarınızda ya da özel görüşmelerinizde değerlendirebileceğiniz bu yüksek kalitedeki şık gizli kameralar 2 ila 3 saat süresince sizlere sesli ve görüntülü olarak kayıt imkânını sağlamaktadır. Gerçekleştirilen çekimler süresinde fark edilme riski herhangi bir ışık ya da sesten uzak olup garantili bir gizliliği içermektedir. Kullanılmadan önce verimli bir sonucu elde edebilmek adına kesintisiz olarak 2 saat boyunca kalemlerin şarj edilmesi gerekmektedir. Yenilik kazandırılan modellerde video çekimlerini kayıt altına alma esnasında anlık resim çekme alternatifi yer almaktadır.

Kalem Gizli Kameralar kullanım kolaylığını kalem üzerinde yer alan kısma dokunarak sağlamaktadır. Kayıt işlemlerini sonlandırmak içinse gene aynı düğmeye basılması gerekmektedir. Bulunduğunuz ortamlarda hangi konuda olursa olsun endişeleriniz gidermek adına rahatlıkla güven içerisinde kullanabileceğiniz eşsiz cihazlar arasında yer almaktadır.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: