Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Kalem Özellikleri

Gizli kamera kalem modelleri, kusursuz dizaynı ve kaliteli görünümleri sayesinde, kolay bir şekilde anlık gizli çekim yapılmasına olanak sağlarlar. Bulunduğunuz ortamda kalem gizli kamerayı masa üzerine yerleştirerek istediğiniz açıdan anlık çekim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra; gömlek veya ceket cebine yerleştirerek de gizli görüntü alabilir ve ses kaydı da yapabilirsiniz.

Gizli kamera kalem modelleri arasında en popüler olan ve en çok satılan ürünler; dolma kalem görünümlü gizli kameralardır. Bunun da nedeni; takım elbise üzerinde olumsuz bir görüntü yaratmamasıdır. Kullanımı oldukça basit olan gizli kamera kalemlerin üzerinde bulunan gizli tuş sayesinde tek bir dokunuş ile çekim yapmaya başlayabilirsiniz. Bu cihazları flash bellek olarak da kullanılabilir ve kolay taşınabilirlikleri sayesinde sürekli yanınızda tutabilirsiniz.
Gizli kamera kalem özelliklerine göz gezdirdiğimizde; birçok profesyonel modelde renkli görüntü ve fotoğraf çekiminin olduğunu görmekteyiz. Oldukça hafif olan bu casus cihazlar, genellikle ortalama 2 saat çekim süresi imkanı sunmaktadır. Şark edilebilir gizli kamera kalemler ile yapmış olduğunuz gizli çekimlerde tarih ve zaman da belirtilmekte olup, ispat gerektiren durumlarda elinizde güzel bir kanıt olmasına yardımcı oluyor. Gizli kamera kalem fiyat araştırması yaptığımızda, bu cihazların her bütçeye hitap ettiğini görmekteyiz. 80 TL ve üzeri fiyatlarda satışa sunulan gizli kamera kalemleri satın aldıktan sonra garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da yanında teslim edilmekte olup, kullanıma hazır şekilde elinize ulaşmaktadır.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: