Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kameralar ve Fiyatları


Güvenlik amacıyla pek çok müessesenin ve kişilerin kullandığı gizli kameralar, son zamanlarda fark edilirliği çok kolay olmayan modellerde ve çeşitli kayıt özellikleriyle piyasaya sunulmaktadır. Çeşitli ortamlar amacıyla farklı tasarımları şu anki meydana gelen bu kameraları evinizde kullanmak istiyorsanız, ev objeleriyle birebir aynı modeller yer almaktadır. Yeniden iş ve toplantı ortamı amacıyla de çeşitli modellerde mini saklı kameralar piyasaya sunulmaktadır. İkili müzakerelerde kanıt olarak kayıt almak talep eden bireyler amacıyla anahtarlık, saat ve kalem şeklindeki saklı kameralar fazladan seçim ediliyor. Ses, imaj kalitesi ve dizayn özelliklerine yönelik gizli kamera fiyatları da çeşitlilik gösterebiliyor.
Anahtarlık şeklindeki gizli kameralar, piyasada maliyeti en düşük olan modellerdendir. Bu kameraların maliyetleri 20 TL'den başlamaktadır. Çakmak şeklindeki saklı kameralar 30 TL fiyat ve üzeri rakamlara satılırken; kalem saklı kameraların maliyetleri da 29 TL ve üzeri olmaktadır. Güneş gözlüğü görünümündeki polaroid saklı kameralar 50 TL ve üzeri rakamlardadır. Sehpa saati görünümlü gizli kameralar, 70 TL ve üzeri ücretlere satılmakta ve ev güvenliği amacıyla seçim edilmektedir. Bebek saati ve duvar saati yeni sezon modelleri de mevcuttur. Askılık görünümlü saklı kamara maliyetleri 80 TL ve üzeridir. Evlerde ve iş yerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Düğme gibi görünen ve çok zor fark edilebilen gizli kameralar ceket ve gömleklerin üst kısmına takılarak kullanılmaktadır. Bu kameraların maliyetleri 125 TL civarındadır. Oda parfümü görünümlü saklı kameralara aşağı yukarı 350 TL'ye sahip olabilirsiniz. Büyük Yangın sensörü görünümlü gizli kameralar 500 TL ve üzeri fiyattadır. Bebeklerin ve çocukların güvenliği amacıyla kullanılan peluş ayıcık görünümlü gizli kameralar ise; 250 TL ve üzeri ücrete piyasaya sunuluyor.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: