Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli kamera fiyatları ve çeşitleri


Gizli kamera çeşitleri herkesin ev, ofis ortamı ve üzerinde taşıyabileceği kamufle tasarımlar ile üretilmekte olup, tespit edilmesi oldukça zor olan sistemlerdir. Gizli kamera fiyatları, çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Üstün özelliklere sahip gizli kamera çeşitleri, yüksek fiyatlara satılırken, daha standart kayıt alan gizli kamera çeşitleri ise çok daha makul fiyatlara satışa sunulmaktadır. Çekim kalitesi her geçen gün yükselen gizli kameralara son çıkan Full HD ve 1080p görüntü kalitesi sunan modelleri örnek verebiliriz. Ultra küçük ebatlarda tasarlanan ve ini gizli kamera modellerinde de bu yüksek çekim kalitesi mevuttur.

Gizli kamera fiyatları, özellikleri ne kadar iyiyse o kadar yüksek olmaktadır. Piyasada satışa sunula en ucuz gizli kameralar ise; anahtarlık gizli kamera modelleridir. Bunun yanı sıra; kalem görünümlü, çakmak, flash bellek görünümlü gizli kameralar da 100 TL atına satılan ve kişisel aksesuar olarak kullanabileceğiniz ucuz casus kamera modellerine örnektir. Ev ortamı dinleme ve görüntü almak için tasarlanan gizli kamera modelleri ise; 150 TL üzeri fiyatlardan başlayan ve 500 TL’ye kadar çıkan sistemlerdir. Araç içi gizli kameralarda genellikle ekstra özellikler de mevcut olduğu için 500 TL’den yüksek fiyatlara alıcı bulmaktadırlar. Yine özel tasarım gizli kameralar çok daha yüksek rakamlara alıcı bulmaktadır. Sizler de kendi talebiniz doğrultusunda özel bir kamufle tasarımda gizli kamera sipariş edebilir ve kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: