Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

MASA SAATLERİNİZLE GİZLİ VİDEO KAYITLARI YAPABİLİRSİNİZ

MASA SAATLERİNİZLE GİZLİ VİDEO KAYITLARI YAPABİLİRSİNİZ

Gizli kamera çeşitlerinde tercih edilen masa saati gizli kameralar gizlenme niteliğini kusursuz bir görünümle sağlamaktadır. Çünkü yer alan masa saatleri günümüzde modern tasarımlarla ev ve iş yerlerinde yoğunlukla tercih edildikleri gibi dekoratif görevlerini de yerine getirmektedir. Kullanım amacı fonksiyonu geniş olan masa saatlerinin aynı genişlikte fonksiyon taşıyarak gizli kamera sisteminin oluşturulması da teknoloji imkânlarının genişliğiyle sağlanılmaktadır. Şekil ve model dışında dijital kullanımda olan masa saatlerinde de uygulanılan sistem kesintisiz bir şekilde 12 saat boyunca net görüntü kayıtlarını oluşturmaktadır. Çekmiş olunan görüntüleri hafıza kartına kaydeden masa saati gizli kameralar kolaylıkla bilgisayar ortamında rahatlıkla izlenebilmektedir.

Herhangi ek bir program gerektirmeyerek tak ve çıkar kolaylığını sunan masa saati gizli kameralar 25 saat boyunca görüntüsüz bir şekilde ses kaydını elde etmenizi sağlamaktadır. Ses ve görüntü dışında kullanıcıların ihtiyaç duyduğu fotoğraf çekimlerini de anında gerçekleştirebilecek bir sistemdir. Oldukça modern bir tasarımı kullanıcılarına sunan ayna görünümdeki masa saatleri en uzun kayıtların elde edilmesini sağlamaktadır. Ofis ortamlarında tercih edilen bu şık tasarım istenildiği takdirde ev ortamlarında da kullanılmaktadır. Oluşturulan kumanda sistemiyle yönlendirme alternatifleri de rahatlıkla elde edilmektedir. Renkli görüntü olanağını sunan bu model 24 saat boyunca kayıt yapmaktadır. Bunun dışında klasik şıklıktan uzaklaşarak tasarıma renk katan masa saatlerinde de sistem oluşturularak 5 ila 6 saat arasında kayıt elde edilmesi sağlanılmıştır.

Masa saati gizli kameralar kullanım kolaylığı taşıdığı şıklık ve ortamlarda sunduğu gizli karma kullanım konforuyla yaşanılan sorunlar ve tehditler karşında ya da yok olduğunuz anlarda oto kontrol görevini gerçekleştirerek kalkan oluşturmaktadır. Rahatlıkla monte edilebilen sistemler kolaylıkla şarj edilme özelliğine de sahiptir. 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: