Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Mini Gizli Kameralar ile Artık Her Şeyi Bileceksiniz

Hayatının çeşitli ortamlarında, kendisini ve sahip olduğu kıymetli eşyalarını güvende tutmak isteyen insanların yöneldikleri alanlar gizli kameralardır.
Ancak ürünlerin boyutları ne kadar büyük olursa, o kadar saklaması güç olacağından, her geçen gün bu cihazların boyutları küçültülmektedir.
Bizler de, bu nedenle hayatınızı zora sokmayacak kadar mini gizli kameraları sizlerin beğenisine sunmaktayız.
Her an yanınızda taşıyabileceğiniz kemer, bellekler, gözlük, çakmak gibi günlük aksesuarlara iliştirilmiş mini gizli kameralar ile sesli video kaydı yapabilir veya fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.
Tüm bunları nasıl yapacağını merak eden müşterilerimize özel olarak kullanım kılavuzlarını ve garanti belgelerini ürünleriyle birlikte göndermekteyiz.

Siz kapıdan çıktığınız andan itibaren evinizde veya işyerinizde nelerin döndüğünü takip etmenin en dikkat çekmeyecek yöntemlerinden birisi bu ürünleri arkanızda bırakmaktır.
Bu sayede aklınız veya gözünüz arkada kalmayacak ve an an nelerin olduğunu izleyebileceksiniz.
Bilgisayardan kolaylıkla izleme, kopyalama ve başka bir cihaza aktarma işlemlerini yapabileceğiniz kayıtlarınızı uzun süre cihazlarda saklı tutabilirsiniz.
Çünkü ürünlerin hafıza kapasitesi oldukça yüksektir ve bu sayede çekimlerinizin de süresinin uzun tutulması sağlanmaktadır.
Ayrıca harici olarak kart yuvası bulunan ürünlerimizden almanız halinde, sınırsız sürede çekimleri de gerçekleştirebilirsiniz.
Tamamen kendi ihtiyacınızı karşılaması amacıyla basit, şık ve sıradan bir görünüşe sahip olmasıyla dikkat çekmeyen bu muhteşem ürüne hemen sahip olun.
Mini gizli kameralar ile ilgili A’dan Z’ye tüm teknik detayları veya alacağınız paket içerisinde daha başka hangi parçalara sahip olacağınızı sitemizden inceleyebilirsiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: