Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Son Teknoloji Gizli Kamera Modelleri


Gizli kamera ihtiyacının sürekli artmasıyla birlikte, ülkemizde ve dünya genelinde gizli kamera üretimi yapan firmalar bu cihazların özelliklerine her geçen gün birçok yeni özellik ilave etmektedirler. Gizli kamera modelleri; teknik özellikleri, görünümleri ve uygun fiyat aralıkları ile birçok alanda tercih ediliyor. Son teknoloji gizli kamera modelleri, bireylerin bir casus kamerada aradıkları tüm özellikleri fazlasıyla barındırmaktadır. Gizli kamera modellerinde öncelik, fark edilir olmamaları ve çeşitli ortamlara kolay monte edilebilmeleridir. Yeni teknoloji gizli kameralar kesinlik kimsenin farkında olamayacağı süper mini ebatlarda üretilmekte olup, çeşitli kamufle görünümlerle bireylerin çok kolay profesyonel gizli kayıt alması sağlanmaktadır.
Son teknoloji gizli kamera modelleri; anahtarlık, kalem, deodorant, vazo, masa ve duvar saati, askılık gibi çeşitli objelerin birebir aynısı görünümde tasarlanmaktadır. Onlarca farklı modelde satışa sunulan bu gizli kamera modelleri; özellikleri bakımından da görenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Ses ve hareket algılama sensörü birçok modelde mevcut olan gizli kamera modellerinde, kablolu ve kablosuz, sesli video kaydı, fotoğraf çekme ve harici ses kaydı alma özellikleri mevcuttur. Görüş açısı, megapiksel boyutu, şarj süresi gibi birçok özellik, fiyatlar ile doğru orantılı olarak yükselmektedir. Kaliteli ve sorunsuz gizli kayıt alabilen casus kamera sistemlerinin kullanımları da oldukça basittir. Bu cihazlara sahip olduktan sonra tek yapmanız gereken istenilen yere monte etmek, harici hafıza yüklemek, şarj etmek ve kayda başlamaktır. Sim modüllü gizli kamera modellerinde ise; yeni bir GSM hatta ihtiyacınız olacaktır.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: