Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Ucuz Gizli Kamera Fiyatı


Gizli kameralar çok geniş bir model yelpazesinde satışa sunulan çok fonksiyonlu casus ses alma ve görüntü kayıt etme sistemleridir. Gizli görüntü, ses ve fotoğraf çekimi yapmak isteyen bireyler ve kurumlar, kendi ihtiyaçlarına yönelik bir gizli kamera ile sorunsuz çekim gerçekleştirebilirler. Bu kameraların en dikkat çeken yanı, dışarıdan tespit edilmesi zor olmaları ve oldukça küçük ebatlarda olmalarıdır.

Piyasada mevcut olan ucuz gizli kamera fiyatı, anahtarlık gizli kamera modellerine aittir. Gizli kamera anahtarlıklar ucuz olmalarının yanı ısıra; çok da popüler olan casus ses ve görüntü alma cihazlarıdır. E-ticaret sitelerinden 39 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabileceğiniz gizli kamera anahtarlıkları flash bellek olarak da kullanılabilir ve basit bir şekilde her ortamda ses ve görüntü kaydı alabilirsiniz.

En ucuz gizli kamera fiyatına bir diğer örnek de kalem gizli kamera modelleridir. Dolma kalem ve tükenmez kalem görünümlü casus kamera modelleri; taşınabilir ve kıyafet üzerine kolayca yerleştirilebilir olmaları nedeniyle oldukça popülerdir. Bu kalem gizli kamera modellerine 80 TL ve üzeri fiyata sahip olabilirsiniz.

En ucuz gizli kameralar, fiyatları ile bağlantılı olarak daha kısıtlı özelliklere sahip olan casus kamera sistemleridir. Standart çekim yapan ve görüntü kalitesi de standart olan ucuz gizli kameraların, şarj süreleri de etkileyici değildir. Daha ekonomik ve kaliteli bir görüntü kaydı için 100 TL üzeri fiyatlara daha fonksiyonel gizli kameraları tercih edebilirsiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: