Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Ucuz Gizli Kamera Modelleri

Gizli kameralar her bütçeye hitap eden ve çok geniş model yelpazesi ile sunulan casus cihazlardır. Kısa süreli gizli kamera ihtiyacı olan bireyler, piyasada mevcut olan en ucuz gizli kamera modelleri ile standart bir çekim yapabilirler ve bu kayıtları çok kısa sürede, kolaylıkla PC ortamına aktarabilirler. Ucuz gizli kameralar genellikle kişisel aksesuar görünümündeki modellerdir. Ev ve ofis ortamı için tasarlanan gizli kamera çeşitleri çok daha pahalı cihazlar olarak karşımıza çıkıyor.

En ucuz gizli kamera modellerine; çakmak, anahtarlık, kalem, saat görünümlü modelleri örnek verebiliriz. Anahtarlık görünümlü gizli kameralar ve çakmak görünümlü gizli kameralar 40 TL ve üzeri fiyatlara satılan casus modellerdir. Bu iki gizli kamera modeli de kolay taşınabilir olmaları yönünden sürekli yanınızda bulundurabileceğiniz ve flash bellek özelliğinden de faydalanabileceğiniz fonksiyonel yapıdadır. Ucuz gizli kamera modellerine bir diğer örnek ise; güneş gözlüğü görünümlü gizli kameralardır ve bu cihazla 50 TL ve üzeri fiyatlara satılmaktadır. Sporcular güneş gözlüğü gizli kameraları adrenalin dolu sporlarda ihtiyaç duymaktadırlar. Askılık gizli kamera modelleri ise; ev, ofis gibi çeşitli ortamlarda kullanabileceğiniz tasarımının yanı sıra; hareket sensörü gibi ekonomi sağlayan özellikleriyle de çokça tercih edilirler ve 90 TL üzeri fiyatlara satışa sunulmaktadırlar. Gizli kamera düğmeler ve diğer gizli kamera modelleri ise; 100 YL üzeri fiyat aralığına sahiptir. Gizli kameralarda, cihazın özellikleri fiyata direk etki etmektedir.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: