Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

GİZLİ KAMERA ARAYIŞINDA ÇOK FONKSİYONU SUNAN KALEM GİZLİ KAMERALAR

GİZLİ KAMERA ARAYIŞINDA ÇOK FONKSİYONU SUNAN KALEM GİZLİ KAMERALAR

Yaşadığımız toplumda fazlasıyla bir ilerle gösteren gizli kamera kullanımı yaşanılan olaylar sonucunda bireylerin sarsılan güveni nedeniyle oto kontrol altına alınmasını istediği anlarda devreye girmektedir. İş ortamlarında kişisel olarak kendi kullanım isteğine bağlı olarak sadece o anı kayda alan Kalem Gizli Kameralar beklentilere doğru oranda cevap vermektedir. Resmi toplantılarda dijital kameralardan birinin kullanım zorluluğuna çözüm bulan cihazlar kullanım kolaylığı, fark edilmezliği konforuyla istenilen bilgileri kayıt altına almaktadır. Kullanım amacınıza yönelik model çeşitleri geniş tutulan kameralar kalem yazı görevini de yerine getirmektedir.

 

Rahatlığı her geçen gün daha fazla topluma yaşatan teknoloji beraberinde yaratıcı düşünce gücünün kullanılarak farklı tasarımların konforu oluşturmasını sağlamaktadır. Kalem Gizli Kameralar taşıdığı şık görselliğiyle kalem olma niteliğini net bir şekilde taşımaktadır. Kalemlerde yazı işlemini gerçekleştirmek amacıyla kullanılan basma yöntemi kamara kullanımında da oluşturularak kullanım pratikliği kazandırılmıştır. Yer alan noktayla temasa geçildiği anda video kayıt işlemini gerçekleştirmeye başlamaktadır. Gene aynı noktaya temas edildiğinde kayıt rahatlıkla sonlandırılmaktadır. Cihazlarda kullanıcıların ön planda tuttukları çok fonksiyonlu özelikler kamera sisteminde var olup video kayıt, ortamdaki sesleri kayıt ve fotoğraf çekme gücü kullanımı yer almakatdır. Yapılan işlemlerde doğru ve eksiksiz sonuçların elde edilmesi açısından yüksek görüntü kalitesi ve ses kalitesi kazandırılmıştır. Oluşturulan kayıt sonuçlarına ulaşmak amacıyla hiçbir program kurulumuna gerek duyulmadan bilgisayar üzerinden sağlanmaktadır.

Uzun süreli şarj edilme gereksimi duyulmayan Kalem Gizli Kameralar dâhili hafıza seçenekleri modeller üzerinde farklılık oluşturmaktadır. Genellikle 4 ve 8 GB kullanımını tercih eden kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda kelemi devreye sokmaktadır. Ebat ve kalınlık olarak günlük yaşantıda kullanılan kaliteli kalemlerin ağırlığıyla orantılıdır.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: