Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Anahtarlık Kullanımı

Gizli kamera modelleri sürekli yenilenen kamufle tasarımlar ve geliştirilen fonksiyonları ile rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır.
Anahtarlık şeklinde tasarlanan ve bu sayede sorunsuz casus çekim yapma olanağı sağlayan gizli kamera anahtarlık modelleri, uygun fiyatları ile en çok tercih edilen cihazlardır.
Bu gizli kameralar renkli çekim ve sesli video çekme özelliklerinin yanı sıra; kolay taşınabilir olmaları açısından da kullanım kolaylığı sağlıyor.
Gizli kamera anahtarlıklar, genellikle ikili görüşmelerde gizli çekim yapmak isteyen bireylerin tercih ettiği cihazlardır.
Bu kompakt kameralar, içerisinde barındırdığı kamera ve mikrofon sayesinde, dilediğiniz her yerde çekim yapmanıza olanak sunuyor.
Gizli kamera anahtarlıkları cebinizde, elinizde taşıyarak ya da masa üzerine yerleştirerek de konuşmalarınızın ve görüntünün kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz.
Kayıt yaparken sinyal vermeyen ve ışığı yanmayan bu gizli kameralar ile herkes fark edilmeden çekim yapabilir.

Üstelik son yıllarda gizli kamera üreticileri yeni piyasaya sürdükleri gizli kamera anahtarlık modellerinde BMW, Mercedes gibi çeşitli araba anahtarlığı görünümlü kamuflaj casus modeller de piyasaya sürmüştür.
Gizli kamera anahtarlık kullanımı oldukça kolaydır. Piyasada mevcut olan bu gizli kameralardan satın aldıktan sonra, herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.
Üzerindeki düğmeler, cihazı açma kapama, kayıt alma ve kayıt durdurma fonksiyonlarına sahiptir.
Kullanım kılavuzunda aldığınız ürünün hangi düğmeler ile kayıt aldığı ayrıntılı şekilde tarif edilmektedir. Kayıt düğmesine 3 saniye basılı tuttuktan sonra video çekimine başlayabilirsiniz.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: