Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Anahtarlık Özellikleri


En popüler casus kameralardan biri olan gizli kamera anahtarlık modelleri, uygun fiyat aralıkları ve fonksiyonel özellikleri ile farklı ortamlarda gizli çekim olanağı sunmaktadır. Piyasada satışla sunulan en ucuz gizli kamera modelleri de anahtarlık görünümlü casus kameralardır. Gizli kamera anahtarlık fiyatları 29 TL’den başlamakta olup, çekim kalitesi ve diğer ekstra özelliklerine göre fiyatı yükselmektedir.
Son yıllarda çok yaratıcı ve farklı tasarımlarda gizli kameralar karşımıza çıkıyor. Bilinen gizli kameralara da yeni eklenen tasarım özellikleri ve diğer özellikler, bu cihazların tespit edilmesini daha da zor hale getiriyor. Örneğin; gizli kamera anahtarlıklar artık farklı araba markalarının anahtarlıkları görünümde satışa sunulmaktadır. Çok fazla seçeneğin mevcut olduğu bu anahtarlık casus kameralar, genellikle ikili görüşmeleri kayıt altına almak isteyenlerin ve anlık çekim yapmak isteyenlerin tercih ettiği cihazlar oluyor.
BMW, Citroen gibi araba markalarına ait görünümü olan gizli kameralar ile sizler de fark edilmeden gizli çekim yapabilirsiniz.

Gizli kamera anahtarlık modellerinin yeni özelliklerinden biri, full HD ve 1080p çekim yapabilmeleridir. AVI formatında video kaydı alan bu cihazlar, JPEG formatında fotoğraf ve kaydı alırken, ses kaydı alma özellikleri de oldukça gelişmiştir. Bazı modellerde görüntü almadan sadece ses kaydı da alabilirsiniz ve alınan verileri PC ortamına kolaylıkla taşıyabilirsiniz. USB bellek olarak da kullanılabilen bu casus cihazların bir kısmında gece görüşü özelliği mevcuttur.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: