Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Çeşitleri Nelerdir?

Teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler ile birlikte, gizli kamera çeşitlerinde de her geçen gün yenilikler sunulmaktadır. Teknoloji harikası bu casus cihazlar, birçok ihtiyaca yönelik bireyler ve kurumlar tarafından talep edilmekte ve kimsenin farkında olmayacağı şekilde yüksek kalite çekimler yapmaktadırlar. Gizli kamera çeşitleri, hayal gücünüzle doğru orantılı olarak sınırsızdır. Örneğin; kendiniz de farklı bir dekoratif obje şeklinde gizli kamera sipariş edebilir ve bu cihazları güvenle kullanabilirsiniz.

Piyasada satışa sunulan standart gizli kamera çeşitlerine göz gezdirdiğimizde; kalem gizli kamera, anahtarlık gizli kamera, gözlük, çakmak, düğme, şapka, ayakkabı, kravat, kemer gizli kamera çeşitlerinin bireyler tarafından sıkça tercih edildiğini görüyoruz. Bu saydığımız görünümlerdeki gizli kameraları üzerinizde taşıyarak her ortamda çekim yapma ve ses kaydı almanız mümkündür. Bunun yanın sıra; vida, sprinkler, askılık, duman dedektörü görünümlü, pinhole tipi, deodorant şişesi, masa ve duvar saati gibi farklı objeler görünümündeki gizli kamera çeşitleri de ortam dinlemesi ve gizli çekim yapmak isteyenlerin tercih ettiği popüler casus ürünlerdir.
Kişilerin üzerinde taşıyabileceği casus kamera çeşitleri, oldukça küçük ebatlarda olmaktadır ve giysilerinizin üzerine yerleştirerek rahatça gizli çekim yapılmasına olanak sağlamaktadır. Yine ev ortamı ve ofis ortamı için tasarlanan gizli kamera çeşitleri de, monte edildikleri ve yerleştirildikleri ortamda uzun süreler gizli kayıt yapar. Bu gizli kamera çeşitlerinde hareket ve ses algılama sensörü de çoğunlukla mevcuttur.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: