Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Fiyatları

Güvenlik amacıyla birçok insanın tercih ettiği gizli kameralar, günümüzde fark edilirliği çok zor olan modellerde ve farklı kayıt özellikleriyle satışa sunulmaktadır. Farklı ortamlar için ayrı tasarımları mevcut olan bu kameraları evinizde kullanmak istiyorsanız, ev objeleriyle birebir benzer modeller bulunmaktadır. Yine iş ve toplantı ortamı için de farklı modellerde mini gizli kameralar satışa sunulmaktadır. İkili görüşmelerde delil olarak kayıt almak isteyen kişiler için anahtarlık, saat ve kalem şeklindeki gizli kameralar daha çok tercih ediliyor. Ses, görüntü kalitesi ve tasarım özelliklerine göre gizli kamera fiyatları da farklılık göstermektedir.

Anahtarlık şeklindeki gizli kameralar, piyasadaki en ucuz modellerdir. Bu kameraların fiyatları 19 TL’den başlamaktadır. Çakmak şeklindeki gizli kameralar 29 TL fiyat ve üzeri rakamlara satılırken; kalem gizli kameraların fiyatları da 29 TL ve üzeri olmaktadır. Güneş gözlüğü görünümündeki polaroid gizli kameralar 45 TL ve üzeri rakamlardadır. Masa saati görünümlü gizli kameralar, 65 TL ve üzeri fiyatlara satılmakta ve ev güvenliği amacıyla tercih edilmektedir. Bebek saati ve duvar saati modelleri de mevcuttur. Askılık görünümlü gizli kamara fiyatları 80 TL ve üzeridir. Ev ve iş ortamlarında kullanılmaktadır. Düğme şeklindeki gizli kameralar ceket ve gömleklerin üzerine takılarak kullanılmaktadır. Bu kameraların fiyatları 120 TL civarındadır. Oda parfümü görünümlü gizli kameralara ortalama 360 TL’ye sahip olabilirsiniz. Yangın sensörü görünümlü gizli kameralar 450 TL ve üzeri fiyattadır. Bebeklerin ve çocukların güvenliği için kullanılan peluş ayıcık görünümlü gizli kameralar ise; 300 TL ve üzeri fiyata satışa sunuluyor.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: