Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Fiyatları ve Modelleri

Günümüze gizli kameralar farklı modellerde satışa sunulmaktadır ve kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Gözle fark edilemeyecek tasarımlarda ve ebatlarda olan gizli kameralar, günümüzde yaygınlaşan kamera çeşitlerinden birisidir. Ev ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karşı güvenlik tedbiri alma, kanıt toplama gibi amaçlar için tercih edilen bu cihazlar, bebek bakıcısı tutanlar tarafından da son yıllarda çok ilgi görmektedir.

Gizi kameralar, yaratıcı modelleri sayesinde tespit edilmesi çok zor hale getirilen cihazlardır. Günlük eşyalar görünümünde olan bu casus cihazlar, uygun fiyatlarda alıcılarıyla buluşmaktadır. Gizli kamera anahtarlıklar oldukça popüler ve ucuz ürünlerdir. 30 TL ila 100 TL aralığında kaliteli görüntü alabilen bir anahtarlık gizli kameraya sizler de sahip olabilirsiniz.
Yine kalem gizli kameralar ve saat gizli kameralar da, 80 TL ila 300 TL aralığında değişen fiyatlara satışa sunulmaktadır. Özellikleri yükseldikçe fiyatları artan bu gizli kamera modellerinin yanı sıra; müşteri talebi doğrultusunda özel tasarım gizli kameralar da yapılmaktadır. Birçoğunda Micro SD kart desteği mevcuttur ve kumanda ile uzaktan kontrol imkanı sağlanmaktadır. Yüksek çözünürlüklü ve geniş görüş alanına sahip gizli kamera modelleri; uzak ve yakın mesafeden görüntü alma, Gsm modülü sayesinde anlık bilgi toplama özelliklerini de barındırıyor.
Yangın dedektörü, abajur, masa-duvar saati, gözlük, çakmak gibi farklı tasarımların mevcut olduğu gizli kameralar, full HD çekim alabilmektedir. Yine araç içi gizli kameraları da gizli takip, görüntü ve dinleme olanağı sunar.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: