Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Kalem


Gizli kamera yeni sezon modelleri aralarında yoğun olarak tercih edilen tasarımlar kalem tipi casus kameralardır. Bu tasarımlar pantolonlarda, ceketlerde ya da çantada konumlandırılarak mobil ve etraftakiler aracılığıyla fark edilemez olması, düşük ücretlerden satılması sebebiyle casus kamera gereksinimi meydana gelen bireylerin aklına bir an önce kamera görünümlü tasarımlar gelmektedir. Önceden filmlerde sıkça gördüğümüz kalem casus kameralara, günümüzde erişmek oldukça kolaydır. E-ticaret sitelerinde bir sürü çekici ücretlere ve çeşitli özellik alternatifleri ile satılan modeller aralarında en bir sürü dolma kalem görünümlü saklı kameralar seçim edilmektedir. Bunun da nedeni; birlik elbiseler üstünde de kullanılabilir olması ve iş ortamlarında göze batmamasıdır.

Kısa zamanda şarj edebileceğiniz bu kameralar, kullanım alanına hazırlıklı ve güvence vesikası ile beraber satılmaktadır. Rahatlıkla takılıp çıkarılabilen SD Kart Girişli modellerde, 4G ve 8G benzeri bellek alternatifleri mevcuttur. USB şarjıyla beraber satılan kalem saklı kameralar bir sürü kısa zamanda şarj olabilir. USB bellek misyonu de gören kalem görünümlü kameraların bir öbür özelliği; kalem olarak da kullanılmasıdır. Rastgele bir yazılım yüklemenize sebep kalmadan, kullanım alanına hazırlıklı bir biçimde elinize erişecek meydana gelen bu kameralar; JPEG formatında fotoğraf ve AVI formatında sesli kayıt almaktadır. Video kaydı ise; fiyat aralığına göre rengarenk ve renksiz olarak değişmektedir. HD çekim yapan kalem kamera modellerinde ise; tam olarak bir imaj yakalanmakta ve bu sayede kişiler kolaylıkla saptama edilmektedir. Bizzat güvenliğiniz amaçlı bu kalem görünümlü saklı kameralara kolaylıkla sahip olabilmektedir ve her ortamda kullanabilirsiniz.

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: