Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kamera Kalem Çeşitleri


Gizli kameralar, çeşitli ortamlara özel tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlamaktadır. Gizli kamera sistemleri, her geçen gün daha özel tasarım ve fonksiyonelliklerde birleşerek, çok uygun fiyatlara satışa sunuluyor ve güvenlik tedbiri amaçlı büyük ilgi görüyor. Bu gizli kamera sistemleri arasında en popüler olanlarından biri ise; gizli kamera kalem çeşitleridir. Kalem gizli kameralar, özellikle bireysel gizli çekim yapmak isteyen ve görüşmeleri kayıt altına almak isteyenlerin en çok tercih ettiği tasarımlardır. Kişisel aksesuar görünümündeki bu casus kameralar, her yıl daha şık ve yüksek kaliteli özellikler ile buluşuyor.

Gizli kamera kalem çeşitleri; ofis ve ev ortamlarında da tercih edilebilen ve üzerinize kolaylıkla yerleştirerek gizli görüntü, ses ve fotoğraf kaydı yapabileceğiniz cihazlardır. Özellikle dolma kalem gizli kameralar, çalışma hayatında resmi ve takım kıyafet zorunluluğu olanların en çok tercih ettikleri casus sistemlerdir. Bu kalem görünümlü gizli kameraları ceket veya gömlek cebi, pantolon cebi ya da masa üzerine koyarak görüntü alabilirsiniz. Yine elinizde tutarak veya kalemlik gibi sabit bir ortama yerleştirerek de gizli çekim yapabilmeniz mümkündür. Üzerinde bulunan tuş başkalarının fark edemeyeceği şekilde tasarlanmıştır ve bu tuşa bir iki saniye basılı tutarak bekleme moduna alabilir, sonrasında tekrar basarak kayda geçebilirsiniz. Flash bellek olarak da kullanabilir ve elde edilen görüntüleri basit şekilde PC ortamına aktarabilirsiniz. Gizli kamera kalem çeşitleri; piyasada 89 TL ve üzeri fiyatlara satılan casus cihazlardır.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: