Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kameralar


Günlük hayatta çeşitli sebeplerle kameralar kullanılmaktadır. Bu kameralar genellikle güvenlik amacıyla kullanılmakta olsa da görünür olduklarından caydırıcı amaçlı ve güvenlik amacı dışında pek nadir kullanılır. Ancak siz kişilere hissettirmeden bir kamera yerleştirip gizlice çekim yapmak istiyorsanız sizin için en ideali gizli kameralardır. Bu kameralar sayesinde şüphelendiğiniz bir durumda sizden habersiz neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gizli kameralar kalem, masa saati, duvar saati, lamba, askılık, anahtarlık, tablo gibi aklınıza gelecek birçok değişik ürüne takılmış olan ve kolay fark edilemeyecek tarzda olan kameralardır. Uzun süreli çekim süresine sahip bu kameralar ile yüksek çözünürlükte ve kalitede görüntüler kaydedebilir ve sesli çekim hatta fotoğraf çekimi bile yapabilirsiniz. Bu kameraların birçoğu micro sd kart desteklemektedir. Bazı modellerinde HD görüntü kalitesinde çekim yapabilmektedir ve harekete duyarlıdır. Yani bu kameralar hareketsiz ortamlarda uyku modunda çalışırken görüntüde hareket oluştuğunda görüntü ve ses kaydına başlar. Bu sayede kameralar ile uzun süreli kayıt yapma avantajı yakalanmaktadır.  Bazı kameraların kayıt süresi 24 saati bulmaktadır. Bu kameralar ile evinizde çocuğunuzu emanet ettiğiniz bakıcının çocuğunuza kötü davranıp davranmadığını, işyerinde personellerinizin siz yokken gerçekten çalışıp çalışmadığını onlara hissettirmeden izleyerek gözetim altına alabilirsiniz.

Evinize, işyerinize ve istediğiniz her ortama yerleştirebileceğiniz gizli kameralar ile artık gözünüz arkada kalmayacak ve bu kameralar artık her yerde sizin gözünüz gibi olacak.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: