Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Gizli Kameralar ve Çeşitleri


Benzersiz tasarımlar ile buluşan gizli kameralar, her ortama yerleştirilebilir ve tespit edilmeleri oldukça zordur. Yeni gizli kameralar, akla hayale gelmeyecek yaratıcı ve farklı tasarımları ile fark edilmesini oldukça imkansız hale getirmektedir. Bu sayede bireylerin ve kurumların uzun yıllar casus görüntü ve ses kaydı almalarını kolaylaştırmaktadır.

Gizli kameralar, çok farklı çeşitlerde ve fiyat aralıklarında satışa sunulan ve kullanımı çok kolay olan ürünlerdir. Yüksek çözünürlüğü sahip yeni gizli kameralar, geniş açısı sayesinde bulunduğu ortamdaki tüm görüntüyü harici hafızasına aktarır. Harekete duyarlı gizli kamera çeşitleri ise; güç tasarrufu sağlar ve sadece ortamda hareket algıladığında kayıt yaparak, hareket durunca kaydı beklemeye alır. Yine kablosuz gizli kameralar da uzak ve yakın mesafeden gizli kayıt alımına olanak sağlar. Anlık fotoğraf çekme, ses kaydı alma ve video çekme özelliklerine sahip yeni gizli kameralar, şarj anında da çalışabilmektedir. Ev için tasarlanan gizli kameralara; duvar ve masa saati, askılık, deodorant şişesi, resim çerçevesi, yangın dedektörü görünümlü casus kamera modellerini örnek verebiliriz. Kişisel aksesuar olarak taşıyabileceğiniz ve gizli çekim yapabileceğiniz casus kameralara ise; çakmak, anahtarlık, usb bellek, düğme, kemer, gözlük, kol saati ve şapka görünümlü gizli kamera modellerini örnek verebiliriz. Araç içi gizli kameralar ise; tespiti imkansız hale getirilen tasarımlara sahiptir ve yer tespiti, ortam dinlemesi yapma gibi ekstra özellikleri sizlere sunan cihazlardır.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: