Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Hareket sensörlü gizli kamera modelleri

Gizli kamera modelleri yeni özellikleri ile her geçen gün birçok olumsuzluğun gün yüzüne çıkmasında bireylere ve kurumlara kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel gizli kamera modellerine göz gezdirdiğimizde, hareket sensörlü cihazların oldukça ilgi gördüğüne şahit olmaktayız. Harekete duyarlı özelliği sayesinde, sadece ihtiyaç duyulduğunda kayıt alan bu cihazlar hem şarjdan tasarruf yapılmasını sağlıyor hem de sadece gerekli olduğunda kayıt alıyor ve hafıza kullanımı da daha az oluyor.


Harekete duyarlı gizli kamera modelleri, bu özelliklerinin yanı sıra; sadece ses kaydı alma veya video çekme gibi özelliklere de sahip olmaktadır. Fotoğraf, ses ve video kaydı alınabilen bu cihazların harici hafızasına depolanan kayıtları kolaylıkla PC ortamına taşımanız da mümkündür. Kullanımı oldukça basit olan harekete duyarlı gizli kamera modelleri onlarca çeşit tasarıma sahiptir. Bireysel aksesuar görünümlü ve harekete duyarlı gizli kameralar, kişilerin üzerlerine yerleştirerek kolaylıkla görüntü ve ses almalarını sağlar. Yine ev veya ofis gibi değişik ortamlara konulan hareket sensörlü kameralar da hırsızlık olaylarının önüne geçilmesinde kişilere büyük yardım sağlamaktadır. Gereksiz yere güç kaynağı tüketmeyen oldukça kullanışlı bu casus kameralar, ortamda bir hareketi algıladıktan sonra ışık yanmadan olayları kayıt altına alır. Hatta GSM modüllü ve hareket sensörlü gizli kamera modelleri, hareketi algıladıktan sonra hemen telefonunuzda çağrı bırakarak canlı olarak kayıtları izlemenize olanak sağlar. Sonraki hareket algılamasına kadar da bekleme modunda olur.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: