Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

İstenilen Her Ortam Dinlenebilir


Son zamanlarda en çok rağbet gören ürünlerden birisi de ortam dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar sayesinde istediğiniz her alanda ne olup bittiğini neler konuşulduğunu öğrenebilmeniz sağlanmaktadır. 
Cihazların kullanım alanları oldukça fazladır. Herhangi bir eşyaya yerleştirip, dinlenmek istenen odaya o eşyayı koymak yeterlidir. Herhangi bir objeye takılabilmesinin yanı sıra elektronik eşyalara da takılabilmektedir. Eğer takımında zorlanıyorsanız uzman kişiler tarafından yardım alabilirsiniz. Çok küçük olduğu için saklanabilmesi de oldukça kolaydır. Hemen hemen her yerde kullanılabilmektedir ancak GSM ile çalıştığı için sinyalin olmadığı bir yerde çalışma durumu da söz konusu olmamaktadır. Ortam dinleme cihazının çalışabilmesi için, öncelikle şarj edilmesi gerekmektedir. Yaklaşık olarak 2- 2,5 saat şarj etmek yeterli olmaktadır. Şarj tamamlandıktan sonra pin kodu iptal edilmiş olan sim kartın cihaza takılması gerekmektedir. Cihazın aktif hale elebilmesi için takılı olan sim numarasını aramak yeterli olmaktadır. 
 Ortam dinleme cihazı, boyutu küçük olduğu için isteğe bağlı olarak bir ortama ya da bir objenin içine saklanabilmektedir. Cihaz en ufak bir ses duyduğunda bile otomatik olarak sizi aramaktadır. Bu yüzden bazen rahatsız edici olabilmektedir. Bu özelliği iptal edebilmek için ise cihazda takılı olan sim karta ‘0000’ yazarak mesaj atmak bu özelliği devre dışı bırakmaktadır. Cihaz, ara vermeden kullanıldığı durumda 4 – 5 saat dinleme yapabilmektedir ancak ara ara kullanıldığı durumda bu süre    4 – 5 güne kadar çıkmaktadır. 

 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: