Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Kalem Gizli Kameralar


Gizli kamera kalem teknolojinin bizlere sunduğu kusursuz bir kalem görünümündeki gizli kameradır. Sıradan bir kalem olma vasfını kaliteli görünümüyle taşırken içerisine yerleştirilen küçük bir parçacıkla gizli sırları ortaya çıkarmakla yükümlü bir görevi üstlenmektedir.  Bulunduğunuz ortamda üzerinizde taşıyacağınız gibi dikkat çekmeden kayıt altına almak istediğiniz görüntüleri kaydetmektedir.  Taşınır olma ve fark edilmeme kusursuzluğuyla aynı zamanda sesleri de kaydederek güçlü bir kanıt niteliğinde değerlendirme olanağını sizlere sunmaktadır.

 Uğraşama ve çeşitli zahmet ve masraflardan uzak günlük yaşantımızda her an elimizde bulundurduğunuz kalemler gizli kamera kalem vasfıyla kolay bir kullanıma sahiptir. Yapmanız gereken tek şey tam bir dolum şarj elde ettikten sonra var olan üst düğmeye üç saniye kadar basılı tutmanızdır. İğne ucu deliği ebadında bir küçüklük görünümüne sahip olması nedeniyle karşınızdaki kişilerin kamera niteliğini taşıdığını fark etmesi imkânsızdır. Yaptığınız kayıtları çalıştırmasındaki kolaylık gibi bilgisayarınızda kolay bir izlenimle elde edebilmektesiniz.
 

 Yaşanılan olayları ve kişileri en doğal halleri ve konuşmalarıyla kayıt altına almanızı sağlayan bu kalem güçlü bir sistemle oluşturulduğundan dolayı uzun süre sizlere eşlik edebilmektedir. Gizli kamera kalem sizlere yüksek kalitede bir çözünürlüğe sahip olması nedeniyle kayıt altına alınan ses ve görüntüde kesinti ya da kusurlu bir görünüm oluşumu söz konusu değildir. 

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: