Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Kol Saati Gizli Kamera ile HD Çekim

Günlük yaşantımızda aksesuar kullanımından ziyade ihtiyaç olarak kullandığımız saatler gelişen teknoloji ile şekil değiştirerek gizli kamera kullanım özelliğini taşımaktadır. Bilindiği gizli kameralardaki amaç görüme riski olmadan istenilen görüntülere ve ses yardımıyla elde edilmek istenilen bilgilere ulaşmak amacıyla kullanılmaktadır. Sunulan en yeni tasarımlar sayesinde anlaşılma olasılığı ortadan kaldırılarak kolay bilgi edinme avantajlarını sağlamaktadır. Kıyafetlere uygunluk sağlayan ve zamanı bizlere hatırlatan saatler teknoloji ilerlemesiyle gene aynı görkemli şıklık içerisnde Kol Saati Gizli Kameralar vasfını taşıyarak gene zamanı yansıtan özelliğiyle görüntü elde etme pratikliğini yaşatmaktadır.
 

Kol Saati Gizli Kameralar fark edilmesi imkânsız tasarımlarıyla fotoğraf çekimleri elde etmeyi de sağlayabilmektedir. Uzun ömürlü olması için kullanım olarak su geçirmez yapılarıyla sağlayıp hareket halinde bile kayıt gücünü sunmaktadır. Video görüntülerinde kullanıcıların bilmesi ve dikkat etmesi gereken en önemli nokta saatin sahip olduğu görüş derece açısıdır. Seçim yaparken eğer gece kullanımına ihtiyacınız varsa gece görüş mesafesine sahip olan alternatifleri değerlendirmeniz gerekmektedir. Detaylı bir kullanım özelliği isteyen kullanıcılar ise sahip olduğu flash bellek kapasitesi ve web cam kullanım özelliklerini elde almaları gerekmektedir. Daha fazla işlevsel hale gelmesi için 4GB dâhili hafıza dışında 8 GB gibi olanaklarında dikkate alınması gereken bir başka noktadır. Kullanımı pratik olması nedeniyle birçok ihtiyaç sahibi kişiler tarafından tercih edilmektedir.
Boyutları ve ağırlıkları zevke göre değişkenlik taşıyan Kol Saati Gizli Kameralar renk ve şekil olarak da değişmektedir. Bay ve bayanların kullanabileceği bir yapıda oluşturulmuş modellerde yer almaktadır. Kaydedilen görüntülere USB data kablosuyla kolaylıkla bilgisayarlardan izlenebilmektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise USB data kablo kullanımı öncelikle saate sonra bilgisayara takılması gerekmektedir.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: