Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Masa Saati Gizli Kamera Modelleri

Saat kullanımında zengin seçme olanağına sahip olan masa saatleri model olarak oldukça modern bir yapıya sahiptir. Çalar saat görevini de üstlenebilen masa saatleri teknolojini gelişmesiyle bu görev çıtasını yüksek kılarak gizli kamera kullanımı görevini de yerine getirmektedir. Masa kullanıma bağlı olması nedeniyle ev ortamları dışında ofis ortamlarında tercih edilmesi istenilen gizli çekimlerin gerçekleşmesinde kolaylık sağlamaktadır. Taşıdıkları hiçbir özellikten taviz vermeyerek gene saat ya da çalar saat hizmetini beraberinde sunmaktadır. Masa saati gizli kameralar daima teknoloji takibinde kendini yenileyerek güçlü bir gizlilik vasfını taşımaktadır.
bakici-gizli-kamera

Masa saati gizli kameralar gri ve siyah renk oluşumları dışında bakıcı gözetimini sağlamak adına çocuk odalarının ruhunu yansıtabilen renk ve modelleri de bünyesinde taşımaktadır. Şık kullanıma sahip olmaları nedeniyle tasarım amaçlı masalarda yerini alan gizli kameralar yaklaşık olarak 15 saat süresince sorunsuz bir kalitede kaydetme gerçekleştirmektedir. Video kayıtlarının yanı sıra istenildiği an sadece ses ya da her ikisini beraber sunabilen modeller de yer almaktadır. Görüntüler renkli olup ispat konusunda HD kalitesini sunmaktadır. Seçilen modeller arasında gizli kamera işlemleri dışında Messenger ya da Skype iletişim araçlarında web kamerası olarak da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Normal video çekimleri yer alan düğmeler ile kolaylıkla sağlanıldığı gibi hareket sensörü video çekilerini gerçekleştirmek içinde üzerinde düğmeler yer almaktadır. Fotoğraf çekimlerinin sağlanılması içinse yer alan kumada kullanımla ses kayıt tuşuna basılması gerekmektedir.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: