Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Mini Gizli Kamera Modelleri


Gizli kamera
ların boyutları her geçen gün küçülmekle birlikte, özellikleri de yükselişe geçmekte ve daha kaliteli görüntüler edinmenizi sağlamaktadırlar.  

micro küçük gizli kamera çeşitleri olmakla birlikte, tespit edilmesi zor cihazlardır.

Mini gizli kameralara sahip olduktan sonra ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Kullanıma hazır bir şekilde elinize geçen bu cihazlar, tek tuş ile aktif edilir. Hatta hareket ve ses sensörlü ve kablosuz modeller, size ortamda bir hareket ve ses algıladığında sinyal yollar ve anlık olarak tüm kayıtlara şahit olmanızı sağlar. Bu cihazları kullanırken ekstra bir aygıta da gerek duymazsınız ve kolay bir şekilde casus görüntü, video, fotoğraf ve ses kaydı alabilirsiniz. Full HD çekim yapan mini gizli kamera modelleri, geniş açısı sayesinde de bulunduğu ortamdaki her şeyi daha ayrıntılı kayıt eder ve GSM modüllü olanlar tüm görüntüyü size anlık aktarır.

Mini gizli kameralara, düğme görünümlü gizli kamera modellerini örnek verebiliriz. Dahili hafızaya sahip olan modellerin hafızasını yükselterek daha fazla kayıt alma şansına sahip olabilir ve uzun süreler casus çekim yapabilirsiniz. Bu cihazları alırken yanında USB kablo, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve ekstra bazı aparatlar hediye edilmektedir. Şarj süresi uzun vakit dayanan bir mini kamera tercih ederseniz, sürekli şarj etme derdinden kurtulursunuz. Bu mini gizli kamera modellerine 150 TL ve üzeri fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: