Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Mini Gizli Kameralar


Hızla gelişen teknoloji ile birlikte her geçen yıl gizli kamera modellerinin de boyutları küçülmekte olup, fonksiyonları artmaktadır. Mini gizli kameralar, son yılların en kullanışlı ve portatif casus kamera modelleridir. Bu gizli kameralar farklı kamuflaj görünümleri ile satışa sunulmaktadır ve kullanıcılara ekstra kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Mini gizli kamera özellikleri oldukça gelişmiştir. Kablosuz ve gece görüşlü mini gizli kameraların yanı sıra, ses ve hareket sensörü mevcut olan, renkli görüntü kaydı yapabilen gibi çok çeşitli özelliklerde modeller mevcuttur. Örneğin; mini parmak gizli kameralar, kolay gizlenebilir olmaları ve geniş kamera görüntü açısı ile her ortamda kullanılabilmektedir. Bilgisayar ve TV gibi çeşitli elektronik aletlere kurulumu çok basit olan bu cihazların yanı sıra; süper mini gizli kameralar da gelişmiş özellikleri bakımından en çok tercih edilen modeller arasındadır.
Mini gizli kameralar özellikleri, cihazların fiyat aralığı ile doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Kablolu ve kablosuz gibi iki seçeneğe sahip bu gizli kameraların birçoğu renkli fotoğraf ve sesli video kaydı özelliğine sahiptir. Sürekli video kaydı yapma ve 24 saat video kaydı alma gibi farklı fonksiyonel özellikleri olan mini gizli kameralar, 32 GB’a kadar mikro SD kart desteklemektedir. 65 derece ve üzeri görüş açısı, şarj olurken kayıt ve kalem pil ile acil durumda kullanım kolaylığı, 5 megapiksel ve üzeri kamera, harici ses kaydı gibi sayısız özellikleri de barındırmaktadırlar.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: