Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Profesyonel Gizli Kamera Modelleri

İş yerinizde çalışanlarınıza, evinizde bebeğinizin bakıcısına güvenmiyor musunuz? Eşinizden şüphe mi ediyorsunuz? İş görüşmelerinizi, röportajlarınızı ya da derslerin işlenişini takip mi etmek istiyorsunuz? Tüm bu sorularınıza yanıt verebilecek teknolojinin en gelişmiş ürünlerine sahibiniz. İnsanlara tabi ki güvenmeniz çok önemlidir. Ancak kontrol etmenin de bir sakıncası yoktur. Son teknoloji mini gizli kameralarımız ile sizlere hizmet etmek için hazırız. Her türlü bakıcı kameramız, araç kameramız ve gizli kameralarımız birinci sınıf ürünlerdir ve hepsi için garanti de verilmektedir. İsterseniz işiniz için profesyonel amaçlı isterseniz de hobi gibi eğlence amaçlı kullanabilirsiniz. Kameralarımız her ihtiyacınıza karşılık verebilecek niteliktedir. Tüm cihazlarımızın içinde cihazın donanımına uygun ve uyumlu yazılım ile çoğu akıllı sınıfına giren geniş ürün yelpazemizle herkes için uygun mini gizli kamera bulundurmaktayız. En güncel teknolojiler ve yazılımlarla üretilen kameralarımız ergonomiktir. Bizlere ulaşarak en son model kaliteli ve teknolojik ürünlere uygun ödeme koşulları ve ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her türlü özel tasarım olan gizli kameralarımızı test etme imkanı veriyoruz. Test ettikten sonra alabilirsiniz. Firmamız en iyiyi üretmek için bu tasarımları son teknolojik yazılımlarla donatmıştır.

Pek çok çeşit mini gizli kameramız vardır ve bunlar genelde günlük basit eşyalarımız şeklindedir ve özel tasarım ürünlerdir. Bazıları şu şekildedir; kalem, USB flash disk, düğme, kol saati, gözlük, duvar saati, anahtarlık, masa saati, uzaktan kumanda gibi modellerdir. Kameralarımız kablosuz ve şarjlıdır. Bunların dışında harekete duyarlı, sese duyarlı, LCD ekranlı, 720p HD, 1080p HD gece görüşlü, su geçirmez aksiyon kamera modellerimiz de vardır. Ancak bunlar ancak gizli kamera olarak kullanılabilir. Profesyonel dinleme ve izleme ekipmanı için en doğru adrestesiniz.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: