Yüzlerce Gizli Kamera Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz
Bizi Takip Edin:

Şık Tasırımlara Sahip Duvar Saati Gizli Kamera

Her evde ve her iş yerinde mutlaka yer alan duvar saatleri daima yenilenerek ortama uygunluk sağlamaktadır. Günümüzde yer alan farklı modellerdeki saatler duvarların tasarımında kullanılan vazgeçilmez bir ana unsurdur. İhtiyaç olarak her ortamda kullanımda olan duvar saatleri yeni değişimlere uğrayarak gizli kamera alanında da değerlendirilmektedir. Gizli kameralar gene gizli olma özelliğini taşıyan her bilgiyi ve görüntüyü ortaya çıkararak gizlilik anlamından bilgi ve görüntüleri uzaklaştırmaktadır. Klasik modellerin dışına çıkan bir güçle kaliteli tasarımları yansıtan duvar saatlerinde kullanılan kamera sistemi ofis ya da ev ortamlarında istenilen yere kolay bir monte etme yöntemiyle anında kayıt işlemlerine başlamaktadır. Duvar Saati Gizli Kameralar manzara dışında bilindik tarihi dokuların fotoğraflarını da taşımaktadır.
 

Duvar Saati Gizli Kameralar 5,2 Megapiksel, Dijital, CSK ve kumandalı gibi birçok farklı özelliklerde yer alan çeşitleri kullanıcılara sunmaktadır. Harekete duyarlı olan sistemlerde boş görüntü zaman kaybı ortadan kalkarak sadece hareket anını kaydedip zaman tasarrufunu ve hızlı görüntü olanağını sağlamaktadır. Genellikle bu cihazların ortalama olarak kullanım süreli 1 hafta olmaları dışında tak ve çalıştır özelliklerini taşımaktadır. 15 saat süresinde kaliteli video ve ses kayıtlarını içerisinde barındırmaktadır. Her hangi bir Driver ya da kullanım için kullanım gerektirmemektedir. Cihazların boyutları istenilen şekilde genellikle bulunabilmektedir. Uzaktan kumandalı olan tercihlerde kolaylıkla yönlendirme yapılabilmektedir.

En yeni ve en kapsamlı olan Duvar Saati Gizli Kameralar canlı izlenebilir özelliğini taşımaktadır. Ev ya da iş ortamları fark etmeksizin 3G bağlantı yoluyla günlerce istenilen an sesli ve görüntülü bir izleme alternatifini sunmaktadır. Yer almayan 3G seçeneğinde ise sadece ortamda yer alan sesler dinlenebilmektedir.

Türkiyede casus gizli kamera sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kameraları bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Gizli Kamera Modelleri

İletişim
  • Adres : Fevziçakmak mahallesi Yıldırımbeyazıt Caddesi Millet Sokak NO:5 Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul
  • Telefon : +90 212 511 03 31 Not: Ofisimizden Satın Almak İçin Lütfen Ravdevu Alınız Randevusuz Satışımız Yoktur.
  • Hafta içi : 9:00 - 18:00
    Cumartesi : 10:00 - 16:00
© 2015. «Gizli-kamera.org». Tüm Hakları Saklıdır..
Sosyal Medya: